Záchrana z finančnej kríze

Záchrana z finančnej kríze

Poslaťod LulinQ » 04. Apr 2015 (Sob) 8:41:02

Chcem sa podeliť o svoju skúsenosť. Pred nejakým časom som mala menšie finančné problémy a vedela som, že potrebujem súrne nejakú prácu na doma. Hľadala som na internete a narazila som na stránku reklamnymail. Osobne týmto internetovým ponukám neverím, ale keďže som bola zúfalá, rozhodla som sa, po vzhliadnutí videa, že sa zaregistrujem. Zo začiatku som bola skeptická, pretože som si nemohla byť istá či mi vyplatia to, čo som zarobila, ale našťastie sa stal presný opak. Výplata mi prišla na účet tak ako sme sa dohodli. Je to na 100% seriózna firma, Takže registráciu vrelo odporúčam!!! Ak máte záujem, kliknite na link: http://www.reklamnymail.sk/ref/5246 a dozviete sa viac
LulinQ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 03. Apr 2015 (Pia) 22:45:42

Re: Záchrana z finančnej kríze

Poslaťod mol » 05. Apr 2015 (Ned) 21:05:59

Dôveryhodne na mňa ten web nepôsobí, najmä ak nemá uvedený žiaden kontakt a prevádzkovateľa.
Všetky tieto reklamné systémy založené na čítaní mailov sú založené na tom, že nevyplácajú provízie. Tesne pred dosiahnutím výplatnej hranice ti prestanú posielať maily, alebo ti zablokujú konto... alebo ťa jednoducho nevyplatia a budú hrať mŕtveho chrobáka.
Záchrana z finančnej krízy to síce byť môže, ale len pre prevádzkovateľa toho webu. s49
Obrázok užívateľa
mol
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 15. Feb 2015 (Ned) 18:19:14


Späť na Práca/Podnikanie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron