Rada

Rada

Poslaťod monkey » 02. Okt 2012 (Uto) 13:28:02

Dobry den,

prosim Vas o radu. Mam sesternicu a bratranca(surodencov), ktori, ked boli mali prisli o oboch rodicov. Vzala si ich do opatery ich teta aj kvoli domu, co im po rodicoch ostal. Byvali v tom zdedenom dome i s rodinou tety. Ked bolo mojej sesternici 17 rokov, rodina sa odstahovala a ostali tam len brat a sestra. Rodina ma ale stale trvaly pobyt v ich dome.
Chcem sa ale opytat - nedavno som sa dozvedela (teraz uz od dospelej sesternice), ze pocas pobytu, ked zili v dome len ona s bratom ju niekolko krat znasilnil. Vyhrazal sa jej, preto ho neudala a teda nema ziadne dokazy. Z tetinej rodiny jej nikto neveril a on to popiera.
Je mozne nejakym sposobom obvinit tetu opatrovnicku, ked mala povinnost sa starat o moju sesternicu do 18.roka zivota?
Momentalne prebieha sud o dom medzi nimi. Ona sa s nim nechce stretnut, moze poziadat od psychologa o potvrdenie na sud?
Dakujem Vam a prajem pekny den.

xxx
monkey
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 02. Okt 2012 (Uto) 13:10:33

Re: Rada

Poslaťod Anonym » 02. Okt 2012 (Uto) 18:53:30

Ked ju naozaj znásilňoval, tak je pekný hajzlík. Ale ked nie a ona to len na neho chce našiť (čo je kľudne možné... keď ide ľuďom o majetky, vedia byť ku sebe pekné sviňky s64 ), tak je ona pekná potvora. Škoda, že nemá žiadny dôkaz. Mohla ísť po znásilnení ku lekárovi nech jej zistí nejaké zranenia, prípadne výterom prítomnosť spermií !? Nevyznám sa veľmo, preto len tak amatérsky sa k tomu vyjadrujem.
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21


Späť na Právo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron