Vymena okien - havarijny stav

Vymena okien - havarijny stav

Poslaťod Anonym » 23. Sep 2013 (Pon) 15:27:21

Dobry den. Prosim vas o radu ako postupovat, pripadne kde sa stazovat. Byvam v najomnom byte ktory je v katastrofalnom stave. Okna su zhnite a skrutene od vlkosti, vobec netesnia. Pisomne sme ziadali miestny urad, ktory je majitelom budovy, o odstranenie zavad este v novembri 2012. Nic sa nedialo az po mojich viacerich urgenciach dosli obhliadnut okna a skonstatovali to, co bolo zrejme, ze su v katastrofalnom stave a ze ich treba vymenit. Tym cela ich snaha skoncila. Pred tyzdnom, tj.15.9. sa jedno z okien uplne rozpadlo. Odhnil spodny ram okna a nemozem okno ani zatvorit. Bol som nehodu nahlasit, teraz osobne, na miestnom urade kde si ma pohadzovali medzi sebou az som sa dostal k prednostovi. Ten prislubil napravu. Po tyzdni som to uz nevydrzal a zacal sa zase o to zaujimat. Zistil som ze sa nic neriesi. Uz vazne naviem na koho sa mam obratit, alebo ako mam riesit tento problem, kedze zo strany majitela budovy nieje ziadna snaha odstranit zavadu. Podotykam ze byvam na prizemi a okno sa stale neda zatvorit - uz tyzden !
Vopred dakujem za kazdu radu
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21

Re: Vymena okien - havarijny stav

Poslaťod Nikitenko » 24. Sep 2013 (Uto) 8:42:36

Nie je to síce "verejná/všeobecná záváda", no dal by som to aj na: www.odkazprestarostu.sk ... čím väčší tlak na štátne inštitúcie/úradníkov sa vyvinie, tým budú efektívnejšie pre nás (za naše peniaze !) pracovať a prestanú sa schovávať jeden za druho !


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Vymena okien - havarijny stav

Poslaťod Anonym » 25. Sep 2013 (Str) 21:22:41

aj nad tym som uvazoval, ale myslel som ze davat to na verejny portal nie je dobry napad
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21


Späť na Právo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron