Ako objednať Cashback a cena ?

Vrátenie peňazí z Vašich nákupov.
... , webtip: www.cashbackcard.sk

Ako objednať Cashback a cena ?

Poslaťod Anonym » 15. Júl 2014 (Uto) 22:03:27

Chcem si objednať Cashback, teda budem dostávať naspäť peniaze z mojich nákupov vo všetkých obchodoch !? Čo mám pre to urobiť a koľko ma to bude stáť ?
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21

Re: Ako objednať Cashback a cena ?

Poslaťod Smeldo » 21. Júl 2014 (Pon) 13:40:56

Cashback znamená vrátenie peňazí na Váš (bežný bankový) účet. Na jeho využívanie stačí on-line požiadať o bezplatné zaslanie (už personalizovanej... s Vašim menom a jedinenčným čiarovým kódom) Cashback karty na www.cashbackcard.sk Kartu môžete použiť (pri pokladni v rámci platenia bežných aj každodenných vecí... potraviny, nápoje, cigarety, benzín, knihy, dovolenky) vo vybraných obchodoch/predajniach, s ktorými má to ktoré obchodné spoločenstvo (napr. Lyoness) zmluvu, napr. v: Tesco, Nay, Baumax, OMV, Ševt, Takko Fashion, Conrad, Baťa, Pantha Rei, ... Vystavenie, zaslanie a používanie karty je zdarma a nič Vás nestojí teraz ani v budúcnosti ! Poskytuje Vám ako majiteľovi karty len výhody: lacnejšie nakupujete !

Peter Smelik - poradca Lyoness
Obrázok užívateľa
Smeldo
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 01. Aug 2012 (Str) 7:08:42
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako objednať Cashback a cena ?

Poslaťod Jahudka » 23. Júl 2014 (Str) 18:07:45

Aj by som si objednala cashback kartu (zišlo by sa) len do tých obchodov do ktorých chodím nakupovať ja neplatí. Ale tak snáď keď denne pribúda niekoľko obchodov tak sa tam objavia aj tie, v ktorých nakupujem ja.
Obrázok užívateľa
Jahudka
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 21. Aug 2012 (Uto) 9:13:07

Re: Ako objednať Cashback a cena ?

Poslaťod Smeldo » 23. Júl 2014 (Str) 22:19:26

Isto... ako hovoríš Jahúdka :-) Keby si chcela, môžem aktívne osloviť ten ktorý (tvoj obľúbený) obchod/predajňu s ponukou na ich zapojenie do siete Lyoness !? Dopresni prosím... o akú predajňu/ňe ide ?
Obrázok užívateľa
Smeldo
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 01. Aug 2012 (Str) 7:08:42
Bydlisko: Bratislava


Späť na Cashback

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron