Pracovno pravne

... , webtip: www.cashbackcard.sk

Pracovno pravne

Poslaťod DUSAN041 » 17. Dec 2012 (Pon) 12:27:19

Dobrý deň prajem.
Prosím Vás o poradenie
Dňa 30.07.2011 som pracoval normálne na zmluvu v Taliansku. Stal sa mi pracovný úraz, bol som hospitalizovaný tu v miestnej nemocnici a aj operovaný. Operácia prebehla v poriadku. Vlastne všetko bolo v poriadku mal som vyplácanou prace neschopnosť. Po ukončení PN som sa zamestnal a pri výkone mojej práce sa ukázalo, že nie je všetko v poriadku a moje zranenie si vyžaduje ďalšiu operáciu. Dňa 16.11.2012 som bol opätovne hospitalizovaný a aj operovaný v tej istej nemocnici v Taliansku. Som momentálne nezamestnaný, prace neschopný a registrovaný tu v Taliansku na úrade práce. Na úrade práce ako aj na miestnom zdravotnom úrade INAIL máju všetko nahlásené. Do dnešného dňa som nedostal žiadne peniaze .Kde ešte mám ísť a koho mam navštíviť aby som dostaval peniaze za prace neschopnosť.
Ďakujem za akoukoľvek odpoveď.
S pozdravom DUŠAN
Naposledy upravil DUSAN041 dňa 19. Dec 2012 (Str) 10:44:45, celkovo upravené 1
DUSAN041
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Dec 2012 (Pon) 12:24:51

Re: Financie

Poslaťod Admin » 17. Dec 2012 (Pon) 12:40:19

Odporúčam (aj dodatočne v pôvodnom príspevku... cez "Upraviť") upraviť/upresniť "Predmet" a aj začlenenie takéhoto druhu príspevku nie je zorvna vo Vašom prípade šťastné ! Odporúčam (nabudúce) použiť skôr poradňu/rubriku "Práca/Podnikanie" a tam si vybrať napr. "Pracovné právo (poradňa)" !


Admin
tel: +421 905 462423 (skype: smeldo)
Spriateľené weby: www.mapamesta.sk , www.majstri.sk , www.cisla.sk , www.datumy.sk
Admin
Administrátor
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 13:30:48
Bydlisko: Bratislava


Späť na Financie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron