Prečo vojny ?

Prečo vojny ?

Poslaťod Nikitenko » 21. Nov 2012 (Str) 7:59:02

Nedávno som sa pri sledovaní nemenovanej TV Markíza a "joboviek" o zdražovaní cien benzínu zamyslel (dokonca to ani nebolelo) a predstavte si... na chvíľu (v pikosekundách) ma zrejme (aspoň hádam s60 ) trocha osvietilo a prišiel som na možný dôvod. Teda nie žy by to už dávno predo mnou niekto nevyriekol, no teraz to dozrelo aj v mojej lebke: k voli zarábaniu na zvýšení cien ropy, teda aj okrem iných !

Situácia: strana C (ropná spoločnosť, spracovateľ, prepravca, zásobníkomajiteľ a pod. "podnikatelia") umelo vyvolajú a pomalinky potichúčky podporujú (dodávka zbraní... veď aj z toho zisk !) vznik a rozpútanie konfliktu medzi stranou A a B. Už len maličkosť... odhaliť a pomenovať tieto "strany", lebo to už je vakčí oriešok ako C. Ale čo poviete... no nie je toto dôvod !? Veď je veľa hajzlov ľudí (a netreba ísť ďaleko... denne ich stretávame a veľa krát o tom/ich postoji ani nevieme), ktorí sa na úkor druhých ľudí xcú mať a majú lepšie... sa nabaľujú. Idem sa s45 .

Iste som týmto "neobjavil ameriku", no treba o tom hovoriť najmä k voli mladšej generácii. V záplave tých všetkých informácií (o ne/vzdelávaní na školách v tomto smere ani nehovorím radšej... česť výnimkám, no bojím sa že nie sú ! Veď osnovy nepustia.) už nikto ani nevie ako čo je naozaj a ako čo funguje a za chvíľu ani... ako sa to vlastne volám s64 ???


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Späť na Politika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron