Portál o cenových akciách/zľavách. (www.zlacnene.sk)

Katalogy, zoznamy, adresáre, mapy, shopy, portály, akciové/zľavové...

Portál o cenových akciách/zľavách. (www.zlacnene.sk)

Poslaťod Nikitenko » 29. Jan 2013 (Uto) 8:14:46

url: www.zlacnene.sk

Portál umožňuje mať aktuálny prehľad o cenových akciách a zľavách v 50-tich najbližších obchodov podľa miesta kde sa práve nachádzate. Je možné definovať svoje editovateľné "Nákupné zoznamy", v ktorých sa automaticky zobrazujú aktuálne akcie na nami vybrané tovary. Výber z množstva výstupov na tlačiareň, do e-mailu, SMSkou. Implementované letáky naj... obchodov (Billa, Nay, Tesco, Carrefoure a pod.) Odporúčam !!!


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Portál o cenových akciách/zľavách vo Vašom okolí.

Poslaťod Jahudka » 23. Feb 2013 (Sob) 23:04:17

Tiež som o tomto portále počula, ale ešte som jeho možnosti/schopnosti nevyužila. Len tak som ho objavila na nete. Ale môže to byť dobré, keď tam tie údaje budú aktualizovať a budú pravdivé. Vyskúšam.
Obrázok užívateľa
Jahudka
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 21. Aug 2012 (Uto) 9:13:07

Re: Portál o cenových akciách/zľavách vo Vašom okolí.

Poslaťod Nikitenko » 24. Feb 2013 (Ned) 10:48:11

Údaje pravdivé sú, no akciových tovarov by mohlo byť viac a hlavne... zaujímavší ! Aj dosť výrazný handicap je aj to, že u mnohých tovarov neuvádzajú jetnotkové ceny (za Kg, L a pod.), teda porovnať "výhodnosť" v jednotlivých obchodoch a pri rôznych baleniach je obtiažnejšia. Že by to bol cieľ ?

Ďalšia nevýhoda tohoto portálu je, že v časti "Moje služby ~ Diskusie/Diskusné fórum" na príspevky (kritiku, pripomienky, návrhy) nikto neraguje... ani prevádzkovateľ portálu, ani nikto zo zaradených/oslovených reťazcov... u týchto sa to dá pochopiť s38, no určite nie súhlasiť s45.


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava


Späť na Tipy na zaujímavé weby.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron