Slávne brepty Ivánušku Gašparka.

Prezident SR: 2011??-..., Charakteristika: zlá komunikácia (brepty), deficit zemepisných a historickjých znalostí, vyhýbanie sa odpovediam.

Slávne brepty Ivánušku Gašparka.

Poslaťod Nikitenko » 01. Jún 2014 (Ned) 15:01:08

Zopár z dristov, ako ich zosumarizovali aktivisti na nete:

1. Útok proti mne je útokom na štát.
2. Google slúži na rozhovory cez internet…
3. Odpoviem vám dvoma slovami: Áno, máte pravdu.
4. Myslím sociálne a cítim sociálne a myslím národne.(Ľudovo upravené: Myslím národne, jazdím závodne).
5. Vy ste analfabet? Tam to máte všetko biele na čiernom…
6. Skôr prispievam k upokojeniu situácie, než k jej akulovaniu.
7 …a pán Nicholson teraz organizuje protesty pred Pionierskym palácom.(Prezidentským palácom)
8. Mali sa radovať za spoločným stolom. Bude radosť iná. Bude to smútok.(po leteckom nešťastí, pri ktorom zahynulo 42 slovenských vojakov)
9. Dneska to už nemá význam, ale možno že to má význam, ale nie až taký.
10. Ja som skoro 400 dní absolvoval cestami po Slovensku, čo je skoro celý rok.
11. Dovoľte, aby som maratón mieru otvoril opäť. Česť víťazom a sláva porazeným.
12. Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu…hmm…balkánu.
13. Rozhodnúť sa kandidovať do funkcie prezidenta hlavy štátu nikdy nie je jednoduché.
14. Srbské pobrežie eee čo som to povedal teraz? som hovoril o Srbsku eee Chorvátsko.
15. Vždycky musím, a to, čo si myslíte, že hovorím vaše myšlienky, alebo jeho, viem, kam sledujete.
16. Ja som veľmi rád, že aj v Organizácii spojených nádorov, názorov, spojených nádor, spojených národov.
17. Export politických zápasov do európskej politiky, ktorá v súvislosti s Libanonskou zmluvou… (Lisabonskou zmluvou)
18. Chcem vám poďakovať za podporu pri organizovaní stretnutia s novou hlavou katolíckej cirkvi pápežom Dominikom XVI. (Benediktom XVI.)
19. Reforma sektora je kľúčovou zložkou… bezpečnostného sektora je kultúrnou zložkou… kľúčovou pri vývoji a tvorbe fungujúceho právneho štátu.
20. Na druhej strane si myslím, že Slovensko niekedy, žiaľbohu, a niekedy je to aj chvalabohu, že žiaľbohu, že na Slovensku predsa len tá pracovná sila je ešte stále lacnejšia a teraz, chvalabohu, že je lacnejšia.


Nikitenko
Tagy: Ivan Gasparovic, brepty
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Späť na Ivan Gašparovič

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron