Čo by ste spravili inak ?

... , webtip: www.psychologovia.sk

Moderátor: PhDr.Tibor Hrozáň

Čo by ste spravili inak ?

Poslaťod souldosan » 19. Mar 2013 (Uto) 14:40:50

Ahojte,

Ak,by ste mali chut skuste pouvazovat, ako by ste vyriesili nasledujucu zalezitost. Co by ste spravili inak?

Snivalo sa mi, ze ideme s rodinou po ulici. Bola som este dieta, asi tak 10-12r. Isli sme okolo nejakeho smetiska, kde moji rodicia hladali urcity kus nabytku, nieco co potrebovali, specificky kus. Ja som sa pytala, ci sa tu musime teraz zastavit, ci sa sem nemozu vratit neskor. asi ked uz bude tma.

Potom tam bolo male dievcatko, pytalo si ponozky od jednej slecny. Ta jej ich nechcela dat, vraj to su manzelove. Ja som jej to potom vycitala, citila som na nu hnev, vynadala som jej, ze preco to nedala tomu dievcatku, Preco ju tak rozosmutnila za obycajne ponozky. Obe sme prezivali silne emocie. Ja hnev, ona plakala a dieta smutok. A toto su fazy kde ja sama furt pendlujem. Ta osoba mi bola blizka, akoby sestra. Vysvetlovala ako ona pojde na budici mesiac pomohat niekam daleko.
souldosan
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 16. Sep 2012 (Ned) 22:43:30

Re: Čo by ste spravili inak ?

Poslaťod Anonym » 09. Apr 2013 (Uto) 7:36:08

Ja by som nemal žiadny sen a basta !
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21

Re: Čo by ste spravili inak ?

Poslaťod souldosan » 09. Apr 2013 (Uto) 7:57:34

basta, a je to! Ale, inak som dospela k velmi zaujimavemu vykladu tohto sna, ktory ma niekam posunul,a basta
souldosan
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 16. Sep 2012 (Ned) 22:43:30


Späť na Psychologická poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron