Revolúcia na Islande ! Prečo o tom ne... v našich médiách !?

Revolúcia na Islande ! Prečo o tom ne... v našich médiách !?

Poslaťod Nikitenko » 19. Dec 2012 (Str) 22:01:25


Média portály: TV-ONLINE.SK, RÁDIA-ONLINE.SK, WEBDISKUSIA.SK

Ak video nepôjde, použite: http://www.exilovenoviny.cz/articles/20 ... oOStM.like

Až dnes som narazil na toto videjko a... ostal som (ne)milo prekvapený z viacerých vecí/dôvodov. Naozaj na zamyslenie, prečo ani doteraz v našich médiách (STV, Markíza ani TA-3 !!!) o tom ani mááálilinká zmienka. Čo myslíte, prečo ? Že by cenzúra s48 !? Alebo, predsa len počul/videl niekto v našich médiách zmienku o tejto revolúcii na Islande, kde ľudia zvrhli vládu a prerobili ústavu a prekopali celý finančný/ekonomický systém !!? A potom mi niekto hovorte, že politici či iní haj...íci neovplyvňujú (cenzúra čo sa má/môže pre nás ovečky vysielať) médiá a komunikačné prostriedky s22 !!!! Krrrmia nás len tým čo "niekto" xce aby sme papkali :-( Hlavne nech sme ticho a hlavne... stabilita ! Kde som to len počul a stále počúvam !??


Nikitenko
Tagy: revolucia na Islande, zmena vlady, video.
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Revolúcia na Islande ! Prečo o tom ne... v našich médiác

Poslaťod Anonym » 22. Dec 2012 (Sob) 18:38:44

Tiež by sme mali vymeniť našu vládu !!! Ale za koho ? Kto vie ako to spravili v tom Nórsku ?
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21

Re: Revolúcia na Islande ! Prečo o tom ne... v našich médiác

Poslaťod Nikitenko » 22. Dec 2012 (Sob) 18:54:47

Zhodiť vládu zrejme nie je to najdôležitejšie, či skôr najrozhodujúcejšie na to, aby krajina začala ísť správnym smerom. Skôr je dôležité čo potom, teda naozaj ďalšie kroky. Preto otázka ako to urobili v tom Nórsku je vééééľmi na mieste !!! Napíšte tu niekto, kto má prehľad o diani v tom Nórsku. Ako to tam spravili vlastne krok po kroku ? Nepozná niekto niekoho priamo z Nórska ? Kto tam býva, býval alebo tam pracuje a najlepšie keby tu vedel komunikovať po Slovensky ! Nórština nie je zrovna (a určite nie len moja) parketa s25 . Destelééére ? s49 s49 s49


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Revolúcia na Islande ! Prečo o tom ne... v našich médiác

Poslaťod Anonym » 08. Jan 2013 (Uto) 13:08:54

To fakt nikto nepozná niekoho z/na Islande s15 ?
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21

Island definitívne odmietol EU !... Re: Revolúcia na Islande

Poslaťod Nikitenko » 14. Sep 2013 (Sob) 21:11:27

Island (na rozdiel od Slovenska) má gule EU ignorovať/odmietnúť ! Politici tam (tiež na rozdiel od našich, česť výnimkam... Sulík/SAS) si zalúžia pochvalu, lebo robia to čo (ne)xcú občania v krajine !!! Tí naši politici sa vôbec (že by radšej... tušia totiž výsledok !??) ani neunúvajú (napr. referendom) zistiť ich záujem/nezáujem zotrvať/odísť z EU s45 .


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava


Späť na EÚ/Eurozóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron