Otázky našim politikom... návrhy.

Ktorý novinár/spravodajec ide najviac na telo/k veci ?

Silvia Krpelanová
0
Nehlasovalo
Eugén Korda
1
33%
Ján Mečiar
0
Nehlasovalo
Lucia Stráňavová
0
Nehlasovalo
Ľuba Oravová
0
Nehlasovalo
Marek Gudiak
0
Nehlasovalo
Natália Fónod Babincová
0
Nehlasovalo
Pavol Bielik
1
33%
Kovačič
0
Nehlasovalo
Zlatica Puškárová
1
33%
 
Celkom hlasov : 3

Otázky našim politikom... návrhy.

Poslaťod Nikitenko » 02. Nov 2012 (Pia) 20:54:36

Páni novinári a spravodajcovia !

Prepáčte mi, ale keď v TV a novinách počúvam/vidím aké "OFF Topic" (mimo) a ako "šalamúnsky" (veď aby to múúúdro znelo, nie ?) formulujete otázky našim "milým" politikom, až mi je... budem slušný divno. Neviem či Vám to dochádza, ale veď Vy sami vlastne takto dávate šancu/príležitosť (ne)odpovedať... o niečom inom.

Aj preto som sa Vám, teda tým, ktorí sa medzitým/ešte doteraz neurazili (o to mi v žiadnom prípade nejde ! Viem že to nemáte ľahké... stres a zrejme aj "tlaky/usmernenia" zo strany vedení redakcií ?) a zároveň pochopili VOCOGOO, rozhodol v tomto úprimne pomôcť. Budem tu priebežne (vždy u/pre aktuálnu "kauzu") publikovať otázky, ktoré by podľa mňa mali rozhodne v/padnúť priamo do tváre politikovi. Začínam... A vlastne ešte prosím o niečo: nepoložte len otázku, ale pozorne počúvajte a trvajte na odpovedi... "k veci" !!!


XI/2012:
Jedna alebo viac ZP ?
Otázka: Nie je viac dôležité či ano/nie zisk ako to, či tá alebo tá ZP poskytne občanovi (za tie isté peniaze) lepší servis ? A tiež, pýtali ste sa občanov (a nemyslím všeobecne... vo voľbách !) čo chcú... či jednu (monopol), alebo viac (možnosť ich slobodného výberu) ZP na trhu ?

Spadnutý most v obci Kurimany pri Levoči
Otázka: Akým spôsobom došlo a kto (menovite) je zodpovedný za výber dodávateľa stavby ? Najmä ak je známe, že táto stavebná firma (jedna z nich... česká, fy Bögl & Krýsl) má v čechách na krku obvinenie z havárie vlaku pri Moravskej Studénke (7 mŕtvych a niekoľko desiatok zranených), pri ktorej spadol most na prechádzajúci vlak !

Rušenie ZP
Otázka: Prečo ideme zisku schopné ZP rušiť (mimochodom veľmi drahou kúpou/vykúpením... "minú sa" peniaze náš všetkých !) a stratové (nezisku schopné ) tu chcete zachovať ?

Voľba generálneho prokurátora / Kauza "Čentéš"
Otázka: Pán prezident. Ľudia Vás nevolili za prezidenta aby ste nekonali. Prečo nekonáte a predĺžujete voľbu generálneho prokurátora ? Aj (alebo práve ?) vo funkcii prezidenta máte min. morálnu povinnosť riešiť (a doriešiť !) tak dôležitú záležitosť v čo najkratšom čase !



Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Späť na Novinári

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron