Operácia kolena (admin: Neplnenie zo strany Kooperatívy)

Operácia kolena (admin: Neplnenie zo strany Kooperatívy)

Poslaťod mino » 19. Nov 2012 (Pon) 19:26:44

Dobrý deň.

Stal sa mi úraz kolena zle som stupil na nohu a pritom som si odtrhol predný skrížený vaz. Mal som operáciu a takmer pol roka trvala rehabilitácia. Koleno je už v poriadku a niesu žiadne komplikácie. Problém mam však s Poisťovňou KOOPERATÍVA, ktorá mi nechce uznať poistné plnenie za pretrhnutie predného skríženého vazu lebo vraj v mojom prípade ide o zhoršenie choroby následkom úrazu! Čomu dosť nechápem lebo žiadnu chorobu som nemal stal sa mi len ten úraz pri ktorom k tomu došlo. Doktorom síce trvalo dosť dlhú dobu kým prišli na to že mam odtrhnutý vaz ale za to ja predsa nemôžem že si ma niekoľko mesiacov pohadzovali z ordinácie do ordinácie kým na to prišli! Ďakujem za akúkoľvek radu pripadne radu ako postupovať ďalej alebo na koho sa obrátiť aby som dostal to na čo mám podla mňa nárok keď si platím úrazové poistenie.
mino
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 19. Nov 2012 (Pon) 18:48:56

Re: Operácia kolena (admin: Neplnenie plnenia zo strany Koop

Poslaťod Nikitenko » 19. Nov 2012 (Pon) 19:40:52

S kým konkrétne a kedy si jednal v Kooperatíve ? Odpovedali ti... písomne, či e-mailom ? Daj nejaké ďalšie fakty a určite pošli linku (túto: "http://www.poradna.sk/forum/viewtopic.php?f=298&t=569&p=670#p670") na tento príspevok priamo im do Koperatívy ! Uvidíš ako rýchlo sa vecí dajú do pohybu s48 !!!


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Operácia kolena (admin: Neplnenie zo strany Kooperatívy)

Poslaťod mino » 20. Nov 2012 (Uto) 10:12:06

Nikto konkrétny so mnou od nich nejednal vypísal som tlačivo o úraze a zaniesol ho na pobočku kde ho pani skontrolovala a povedala že je všetko v poriadku o nejaké cca 2tyždne sa mi ozvala pani z kooperatívy že som im nepredložil žiadne doklady ohľadne toho úrazu a že nevedia či si chcem uplatniť úraz alebo trvalé následky. Povedal som že si chcem uplatniť úraz a že podklady som neposlal lebo to nebolo nikde napísané a ani pani na pobočke mi nepovedala že to potrebujem pričom na tom tlačive je jasne napísané aby som uviedol všetky adresy a kontakty kde sa nachádza podrobná dokumentácia čo som aj urobil! Pani v telefóne mi povedala že sa mi ešte ozvú o niekoľko dní mi prišiel list že mam všetky doklady prefotiť a zaslať na ich adresu. Príde mi to že si z ľudí robia dobrý deň najprv chcú všetky adresy doktorov a zdravotných zariadení ani na pobočke a ani na tlačive vám nikto nepovie že si máte prefotiť nejaké podklady a následne od vás všetko pýtajú napriek tomu som im všetko poslal a prišiel mi list že mi priznávajú poistné plnenie za čas nevyhnutného liečenia úrazu vo výške 132,78 euro a že mi nieje možné priznať poistné plnenie za pretrhnutie predného skríženého väzu, lebo vo vašom prípade išlo o zhoršenie choroby následkom úrazu. Takže po lopate keď sa vám stane úraz pri ktorom si potrháte väzy následne vás čaká operácia (plastika predného skríženého väzu) za ktorú zaplatíte 800euro a pol rožné nevyhnutné liečenie čiže rehabilitácia. Poisťovňa vám zaplatí 132euro a napíše že to bolo spôsobené chorobou!!
mino
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 19. Nov 2012 (Pon) 18:48:56

Re: Operácia kolena (admin: Neplnenie zo strany Kooperatívy)

Poslaťod Anonym » 20. Nov 2012 (Uto) 16:25:32

A už si im do Kooperatívy poslal linku na tento príspevok ako ti radil Nikitenko ?
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21

Re: Operácia kolena (admin: Neplnenie zo strany Kooperatívy)

Poslaťod mino » 15. Dec 2012 (Sob) 15:00:21

áno link bol poslaný hneď v ten deň tak isto aj sťažnosť aby môj prípad znovu preverili.... doteraz sa nikto neozval ani nevyjadril!
mino
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 19. Nov 2012 (Pon) 18:48:56

Re: Operácia kolena (admin: Neplnenie zo strany Kooperatívy)

Poslaťod Anonym » 16. Dec 2012 (Ned) 18:23:35

Podľa mňa si priamo tu v tejto poradni mal zverejniť viac detailov. Napr.: mená, tel. čísla, adresa pobočky s ktorou komunikuješ a pod. Niečo, čo konkrétnech ľudí nenechá na pokoji a dotlačí ich konať ! Takto sú pekne schovaní pod "koopereatíva" a hoveju si vo svojich pozíciách a berú plat za ošklbávanie ľudí ! Fuj, zo všetkých poisťovní mi je ne grc !
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21


Späť na Zdravotné poisťovne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron