Igelitky v Mäsiarstve Orbán nie sú v cene/zdarma !

Kritika prístupu personálu, nekvalitný tovar, zavádzanie zákazníka a pod.

Igelitky v Mäsiarstve Orbán nie sú v cene/zdarma !

Poslaťod Nikitenko » 10. Sep 2012 (Pon) 20:00:20

V Sobotu som sa vybral na už pomaly tradičný nákup čerstvého maska do mäsiarstva Orbán (na Chalúpkovej), no tento krát som sa dosť na... s17. Poobjednával som si požadované masko a tetuška za pultom (ináč na pohľad a komunikáciu docela... tak v rámci možností... veď mäsiartstvo) pri nahadzovaní tovaru do stroja (vytváraní bločku do pokladne) len tak akoby "pomimo" nenútene/nenápadne položila otázku: "Nechcete aj igelitku ?" A hneď sa začala po jednu naťahovať. Pozrel som na vysiace igelitky a pri pohľade na ne (totálka obyčajná, tenká až priesvitná bez potlače) hovorím si... hádam za to nebude treba platiť s68. A čo myslíte ? "Iba" 0,10 € (10 centov = 3,- SKK)... a jedeš s48 !!!

Či veľa, či málo... to je na debatku. Ale nefér od "tetušky" je/bolo, že neupozornila že to nie je zdarma ako pozornosť podniku, či ako "množstevný bonusík" už v cene. Že tetuška nemusí stíhať, či mať nervy každého na toto... OK. Tak aspoň celkovo od "predajne" by som čakal ceduľku pri sade sáčkov s uvedenou cenou !!? Či som náročný ?

Nevravím, že z toho ako zákazník vykrvácam, či naopak na tom "orbánovci" zbohatnú, no... veď práve preto... prečo je to tak !!? Zbytočne to vo mne zanechalo... "zlú príchuť na jazyku". Ale aj tak tak prídem znova, lebo masko a salámiky a údené a... s65 majú naozaj mls (čerstvučké a opticky aj voňavo príjemné), no už viem, že... nie je všetko zlato čo sa bliští/usmieva s66 . A... pozor na "tetušku" za pultíkom a jej nenápadné s39 otazky !


Nikitenko (ostrozraký... odteraz)
Tagy: mäsiarstvo Orbán, mäso, igelitka, Chalúpková.
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Igelitky v Mäsiarstve Orbán nie sú v cene/zdarma !

Poslaťod Nikitenko » 29. Okt 2012 (Pon) 16:23:20

Aby som bol ferový, tak musím... veci sa trochu zmenili. Presnejšie pohli správnym smerom. Tento weekend som bol o5 na nákupe u Orbánovcov a... nestačil som sa diviť. Na hlavnom regále nápis a veľkými písmenami: "ZA IGELITKY SA PLATÍ 0,10 € !" s16 s16 s16

Neveril som vlastným bulvám ! Tak toto treba oceniť a čím iným ako... pochavlou a zvýšením pozornosti (v dobrom... viac nakúpov) na tohoto predajcu !!! Zaslúžia si pochvalu a obdiv a to nie len kvalitou produktov, ale aj férovosťou pri predaji !


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava


Späť na Sťažnosti a reklamácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron