Padnutý konár na strechu auta verzus MÚ BA-Petrž:Kooperatíva

Poistná udalosť, (ne)plnenie zo strany poisťovní a pod.

Padnutý konár na strechu auta verzus MÚ BA-Petrž:Kooperatíva

Poslaťod Nikitenko » 24. Dec 2012 (Pon) 10:07:03

Dnes (na Vianoce, veď nech je s49) mi pod ťarchou zamrznutého snehu/ľadu padol konár na strechu auta. Ihneď som vybehol von, urobil zábery kamerkou, poradil sa s Hasičmi, ktorí odstraňovali konár/e aj z mojho auta. Na prvý pohľad to vypadá tak, že je "iba" strecha preliačená, no do akej miery uvidím až po rozmrznutí sneho/ľadu na celom povrchu auta. Ku škode došlo aj na vedľajšom aute. Zo všetkého som spravil kamerový záznam. Škodu budem riešiť cez Miestny úrad BA-Petržalka + Poisťovna Kooperatíva. Budem Vás tu informovať.


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Ďalší postup v kauze - 1.

Poslaťod Nikitenko » 11. Jan 2013 (Pia) 15:19:56

Takže zatial len priebežné info: riešim to aktuálne s Miestnym úradom Bratislava-Petržalka, kedže podľa najnovších info čo mám, škoda by sa mala riešiť nie z poistky vozidla, ale z poistky Miestneho úradu. Nateraz komunikujem telefonicky/e-mailom s vedúcou Útvaru živ.prostredia (Mgr. Jecková). Dopresňujeme podľa fotiek/záberov z Google máp, či ide o lokalitu (strom s66... ešte že nie stebielko trávy !), za ktorý/ú zodpovedajú oni. Neskôr prej mám riešiť (začína nám klasický úradnícky ping-pong s48 !) s pani z Útvaru majetku (prej Ing.Broszová). Ale zatiaľ je komunikácia na úrovni... rýchla, konkrétna a vecná bez (nechcený/nežiadúcich) emócií... oceňujem a chválim ! Ozvem sa.


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava

Ďalší postup v kauze - 2.

Poslaťod Nikitenko » 06. Mar 2013 (Str) 11:57:42

Dnes som bol na obhliadke vozidla technikom z fy Slovexpert, aby spísal čo všetko je poškodené... čo na výmenu, čo na opravu a pod. Fy Slovexpert robí pre Poisťovňu Kooperatíva obhliadky havarovaných vozidiel. Nastala zmena v zainteresovaných subjektoch : chybne som sa domnieval, že škoda bude likvidovaná z mojej PZP (Allianz), ale nie je tomu tak. Škoda bude likvidovaná z poistky Miestneho úradu BA - Petržalka, ktorá má poistnú zmuvu pre takéto prípady uzatvorenú s poisťovňou Kooperatíva. Takže idem túto info/údaj s5ne opraviť aj v/do predchádzajúcich príspevkov... aby som mylne neinformoval !
Taraz pojdem do Kooperatívy s vyplnením tlačivom a... budem Vás priebežne informovať.


Nikitenko
Obrázok užívateľa
Nikitenko
 
Príspevky: 590
Registrovaný: 29. Júl 2012 (Ned) 15:08:37
Bydlisko: Bratislava


Späť na Poistenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron