Slovník do mobilu.

Slovník do mobilu.

Poslaťod Tomas » 23. Nov 2012 (Pia) 20:11:16

Zdravim... Chcel by som sa spytat, ci ste sa niekto nestretli s aplikaciou do mobilu, ktora umoznuje zadavat cudzie slovicka a knim vlastny preklad a ked si tam nahadzete nejake slovicka, mozete sa z nich skusat... funguje to asi tak, ze na displeji sa zjavi slovicko v cudzom jazyku a je tam moznost zobrazit preklad... Take nieco by som chcel zohnat, ak by ste niekto o niecom podobnom vedeli , keby ste mi tu dal vediet velmi by som sa potesil :) videl som to u jednej znamej, ktora ma ale na mobile windows, co jej umoznuje otvarat takmer uplne vsetky subory... posielala mi to ale je to exe a moj mobil to nedokaze otvorit...
Dakujem :) Prajem prijemny den...
Tomas
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 23. Nov 2012 (Pia) 20:04:44

Re: Slovnik

Poslaťod Anonym » 25. Nov 2012 (Ned) 17:34:15

Aj som stretol. Pozdravili sme sa, ona že či nemám hodinky (možno xcela vedieť koľko je hodín, nie som si istý), ja že "Áno". Ona že "Tak ďakujem" a išli sme každý po svojom s65 !
Pre anonymné prihlásenie/zverejnenie Vášho príspevku pod nickom "Anonym" použite prihlasovacie údaje...

Prihlasovacie meno: anonym
Heslo: anonym

Tip na web: www.mapa-slovenska.sk , www.cisla.sk , www.tv-online.sk , www.webdiskusia.sk
Anonym
 
Príspevky: 193
Registrovaný: 11. Aug 2012 (Sob) 7:02:21


Späť na Vzdelávanie/Školstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron